Program do pisania CV

jak szybko napisać atrakcyjne CV
Darmowy program Online / kreator CV - w kilku krokach napiszesz profesjonalny, nowoczesny, atrakcyjny wizualnie życiorys zawodowy w formacie PDF. Bez potrzeby rejestracji i logowania. Intuicyjny panel do wprowadzania danych. Sprawdź dostępne szablony, i wybierz który Ci opowiada i możesz zacząć budować swoje CV.

Czytaj więcej ❯  


Jak zabezpieczyć komputer i dane ? - darmowe programy

bezpieczny komputer i nasze dane
Tworzenie bezpiecznego - mocnego hasła. Jaki program najlepszy do czyszczenia, skanowania komputera i usuwania wirusów, trojanów, robaków różnego rodzaju programów szpiegujących - skuteczne narzędzie za darmo. Szyfrowanie całych dysków lub tylko wybranych folderów - sprawdzona aplikacja - bezpłatnie?

Czytaj więcej ❯

  

Program do mierzenia temperatury procesora, karty graficznej, dysku

temperatura procesora
Pamiętaj o kontrolowaniu prawidłowej temperatury procesora, i innych wrażliwych podzespołów, niezależne od pory w roku (lato czy zima). Pobierz oprogramowanie. Jeżeli jest taka potrzeba trzeba wykonać czyszczenie i w razie potrzeby dokonać wymiany chłodzenia na wydajniejsze, gdyż zbyt wysoka temperatura procesora, karty graficznej może zmniejszyć żywotność podzespołu, czy doprowadzić do uszkodzenia.

Czytaj więcej ❯

  

Szukasz pracy za granicą i potrzebujesz napisać CV po angielsku

temperatura procesora
Darmowa aplikacja online, szybkie pisanie Resume i Cover Letter w jednym stylu, podpowiedzi, przykładowy Cover Letter (list motywacyjny) zapis na dysk komputera dokumentów w formacie PDF

Czytaj więcej ❯